Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
14,3 milionů za umělé hřiště ? Když výměna přírodní trávy stála okolo 2 milionů ? To musí být hodně speciální umělka
Jiřík: tak asi tam bude i vyhrivani bych rek ne ??
vyhřívaní na umělce? to stačí s traktorem a radlicí přejet a sníh je pryč :)
Jn metr čtvereční stojí okolo 600 kč to se mi fakt nechce věřit že to stálo tolik !!! i kdybych k tomu připočetl sanaci škváry a oplocení pořád by mě to vyšlo na 2-3 miliony maximálně a to ještě přeháním
No je to celkem dobrá pálka. Ale vypadá to dobře a hlavně to umožňuje celoroční provoz. To na přírodní trávě tak moc nejde…
14,3 mil. – za tohle je to snad normální jen u nás. Pane Martine, posledně jste mne setřel kvůli předraženým zákazkám, tak co Vy ne to ??? Myslíte, že i tady je to OK ???
aleš m.: Netuším, co vše je v projektu zahrnuto.
To je jak s auty. Dacii třeba koupím za 300tis, ale můžu koupit třeba BMW za 2mil. A přitom je to auto, jako auto. Ale jde o to, co se vše jsem za tu cenu pořídil.
A že jsem tě setřel, to ti tak leželo na srdíčku, že sis tady musel „rypnout“? Tak to je maras :D
martin [msstavby.cz]: Aha, netušil jsem, že zrovna tohle hřiště mezi hřišti jako BMV za 2 mil mezi auty.
Na srdíčku mi to neleží, ani jsem si nerýpnul, je tady přece diskuze a od toho diskuze je. :-)
aleš m.: Já taky ne.
Jsem tam nikdy nebyl. Jako víš co znamená příklad?
Teď nevím jestli to děláš schválně, nebo ses tak narodil :D
martin [msstavby.cz]: Nic nedělám schválně. Řeknu to (tady napíšu) vždy tak, jak to vidím, jak to cítím, jestli se mi to líbí nebo prostě nelíbí – na nic si nehraji :-)
byla tam dotace a to se potom moc nešetří.Na druhé straně je nutné říct , že je to cena obvyklá , tedy pokud je to s osvětlením a oplocením atd.Samotný trávník stojí +/- 6 milionů – kvalitní dělá i JUTA grass.