Dukla Industrial Park

Informace a vizualizace k nově budované průmyslové zóně Dukla Industrial Park, která se nachází v lokalitě bývalého dolu Dukla v Havířově.

Název zóny: DUKLA INDUSTRIAL PARK ( DIP )
Typ průmyslové zóny: brownfield
Celková rozloha zóny:  34 ha

Průmyslová zóna DUKLA INDUSTRIAL PARK je situována v Havířově, na dobře dopravně dostupném místě, v prostoru bývalého hlubinného dolu Dukla. V areálu se nachází staré výrobní haly, administrativní budova a tři technické památky, ostatní objekty související s důlní činností byly odstraněny. Plocha s původními objekty tvoří cca 5 ha. Průmyslová zóna  je určena především investorům, jejichž podnikatelské a investiční záměry jsou z oboru lehkého průmyslu, dále oborů strategických služeb, technologických center nebo z oblasti výzkumu a vývoje.

dukla havirov

dukla havirov

dukla havirov

Aktuální stav
dukla havirov

více: duklaindustrialpark.cz

Související články


Komentáře

  1. Honza T. :

    Držím palce. Havířov potřebuje vytvořit nová pracovní místa.Taky je hezké, že to je nové využití průmyslových ploch a není to zábor zemědělské půdy. Je nutné zastavit odliv mladých lidí kteří odcházejí za prací. Protože zde jí nenacházejí.

    Thumb up 1 Thumb down 1
  2. Honza T. :

    http://goo.gl/32fYQO

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.