DOTEX PARK

DOTEX PARK. To je název přestavby projektu bývalého výrobního areálu v širším centru Nového Jičína na byty, kanceláře, obchody.

Přestavba bývalé plicní léčebny v Žárech není jediný projekt společnosti Metrobau, pro který byla ke konci roku 2022 spuštěna webová prezentace. zatím je však k projektu málo informací, což je v ranné přípravě obdobných záměrů běžné.

Areál bývalé společnosti Dotex se nachází na ulici Dolní Brána. Výroba zde byla ukončena v roce 2016 a od té doby jsou objekty prázdné.

zdroj + více informací: metrobau.cz / dotexpark.cz

Související články


Komentáře

 1. Cyklista :

  Doufám že dopadne lépe než Tabačka

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Jiri :

  Super nápad. Lepší název by byl možná Weiss-park. Jinak ta cihlová budova je krásná! A těším se až půjdou k zemi ty hrůzy do ulice.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 3. Alex :

  Co se týče tohoto projektu,tak byla schválena městem změna uzemního rozhodnutí,pro výstavbu bytu v tomto průmyslovèm arealu.Tak snad se brzy vystavba rozjede.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 4. Alan :

  Solidní dodavatel se nepotřebuje schválit http://jdem.cz/fg5r88

  Thumb up 1 Thumb down 2
 5. Alex :

  Alan Areal byl v uzemním rozhodnutí pro průmysl,proto bylo nutné to pro výstavbu bytu změnit.Chápete a z dodavatelem to nemá co společnèho;)

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.