Dopravní terminál Frýdlant nad Ostravicí

Stavba dopravního terminálu u vlakového nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí byla zahájena.

„V současné době již proběhlo předání stavby a zahájení přípravných prací,“ uvedla Helena Pešatová, starostka města. Nový dopravní terminál zpřehlední prostor mezi oběma nádražími, zvýší kvalitu služeb, zlepší technický stav autobusového nádraží, doplní chybějící parkovací místa a zajistí bezpečnost dopravy v okolí vybudovaného terminálu. 

Terminál zahrnuje také nová nástupiště s moderními autobusovými přístřešky a s osvětlením, které budou od křižovatky ulic Poštovní a Nádražní odděleny nově vzniklým parčíkem s lavičkami. Počítá se i se vznikem nového parkoviště pro 93 vozidel. Součástí parkoviště bude také rychlodobíjecí stanice pro elektromobily, poskytující služby pro dvě vozidla najednou.

zdroj + celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Martin [msstavby.cz] :

  Výlet do Beskyd? Frýdlant nad Ostravicí má nový terminál pro veřejnou dopravu

  https://fm.denik.cz/zpravy_region/beskydy-frydlant-nad-ostravici-novy-terminal-pro-verejnou-dopravu-202105.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. davidb :

  To jsou fotky u odkazovaného článku!!
  Dvakrát vyfocena infotabule!

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.