Do Kopřivnice míří nový investor

V kopřivnickém arálu firem, které se zabývají převážně automobilovým průmyslem, by již v příštím roce měla vyrůst hala, v níž se bude vyrábět něco zcela jiného. Společnost Hacvia se v Kopřivnici chystá spustit výrobu léčiv pro humánní i veterinární medicínu. Potvrzení rozšíření průmyslové zóny padlo definitivně 20. října, kdy nový investor podepsal kupní smlouvu s představiteli města. „Jejím předmětem byl prodej půlhektarového pozemku za zhruba 1,6 milionu korun,“ sdělila tisková mluvčí města Lucie Petříčková.
Přesné umístění nevíme… celý článek: denik.cz

Související články

Komentáře

  • Thunderbird 06.11.2014  ●  09:54

    Jen tak dál. Palec nahoru!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.