Do Kopřivnice míří nový investor

V kopřivnickém arálu firem, které se zabývají převážně automobilovým průmyslem, by již v příštím roce měla vyrůst hala, v níž se bude vyrábět něco zcela jiného. Společnost Hacvia se v Kopřivnici chystá spustit výrobu léčiv pro humánní i veterinární medicínu.

Potvrzení rozšíření průmyslové zóny padlo definitivně 20. října, kdy nový investor podepsal kupní smlouvu s představiteli města. „Jejím předmětem byl prodej půlhektarového pozemku za zhruba 1,6 milionu korun,“ sdělila tisková mluvčí města Lucie Petříčková.

Přesné umístění nevíme…

celý článek: denik.cz

Související články


1 komentář

  1. Thunderbird :

    Jen tak dál. Palec nahoru!

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.