Komentáře

 1. thvari :

  tak to je super. chci byt znovu dite!

  a barevne to ladi s fasadama…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. balde :

  super, jen doufám, že tentokrát, bude součástí i pravidelná údržba, ať to nedopadne stejně jako s hrišti, na kterých jsem si hrál já jako malý, a to tak, že se nechají schátrat do stavu životu nebezpečného.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 3. Václav Holuša :

  Trochu škoda, že se u nás pozapomenulo na dětská hřiště typu indiánského městečka. Kreativní krajina, která vybízí k různorodým hrám a neomezuje tak děti na konkrétní výběr houpačka/skluzavka atd. Jistě, vznik nového hřiště chválím, ale možná by nebylo od věci uvažovat nad tím, kam se dá posouvat a jestli to nemůže být ještě lepší. Sám jsem do indiánského městečka chodíval se školou a i přes jeho žalostný stav přesahovalo svou atraktivitou všechna jiná hřiště.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Pěkné hřiště! U nás v Porubě udělali mobiliář hřiště ve stylu Flinstounovi a tato varianta je mnohem hezčí!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.