Demolice plynojemu Železárenská

Na rohu ulic Železárenské a 1. máje probíhá demolice starého suchého teleskopického plynojemu.

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

  • balde 27.11.2018  ●  14:59

    kdyby tam nechali jen tu půlku vypadalo by to skvěle :D, úplně umělecké dílo

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 1
  • aggu 27.11.2018  ●  18:24

    To už byl moc punk i na Ostravu… ;)

    https://bit.ly/2FKN8vS

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.