Komentáře

  • Nio 03.11.2021  ●  15:43

    Pěkné :)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • PaPr 04.11.2021  ●  13:31

    Zoufale špatně organizovaná stavba. Ale stavba je to hezká.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 3
  • Libor 04.11.2021  ●  21:37

    Jestli to chtějí letos otevřít, tak by si měli máknout, bo práce ještě jako na kostele…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • David 03.05.2022  ●  10:13

    Libor:

    kdyby pořád neslovíčkařili a zastavovali stavbu slavní Děti země, tak je to už dávno úplně někde jinde :)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Fred 03.05.2022  ●  12:15

    To stát připravuje zákony a stejný stát je ten kdo si platí úředníky za to, aby podle těch zákonů postupovali. Tady úředník pochybil, a proto je se stavbou problém. Kdyby úředník dělal práci jak má, nestalo by se to! Problém nejsou různá hnutí, problém jsou státní úředníci, kteří nedokáží postupovat podle vlastních předpisů…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.