Cyklotrasa M

Informace k plánované výstavbě cyklotrasy M – ul. Sokola Tůmy – 1.Máje

cyklostezka m

cyklostezka m

Související články


Komentáře

 1. koudy :

  Já jenom nechápu, proč nemůže ta cyklostezka vést celá po železárenské. Asi byto pro cyklistu bylo moc pohodlné a to by jich tu pak bylo moc.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Crazym :

  koudy: Co je na tom k nepochopení? :-) Tak cyklotrasa už tam roky je https://mapy.cz/s/q0MH provoz nula nula nic, vím, to, jezdím tam tudy ale protože Statutární město nemá zrovna nic důležitějšího na práci a je třeba proinvestovat a udělat něco pro ovečky (čti zarobit), tak jen tu stávající trasu trochu vylepší. Táhnout tu trasu jinudy by vyžadovalo spoustu razítek, povolení, souhlasů apod. práce a proto zůstane tak nelogická :DD Ale zato přibude jedno veledůležité parkovací stání o 13 metrech čtverečních tak nechápu proč se to někomu zas nelíbí :DDD
  No a protože se po prodeji osady Červeného kříže strategickému investorovi čeká masívní oživení této lokality, tak chodník na ulici Cottonové bude pro jistotu zrušen, protože je minimálně využíván :DD Ale to přece nemohou na Městu vědět, to je akce obvodu Mariánské Hory http://www.msstavby.cz/z-kolonie-vznikne-studentske-mestecko-09-06-2015/ A stejně studenti chodník nepotřebují, ti ujíždějí na trávě :DD

  Thumb up 3 Thumb down 3
 3. koudy :

  Crazym: K tomu už se nedá říct nic jiného než. Mundus in annum vacae vertit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.