Cyklotrasa M

Informace k plánované výstavbě cyklotrasy M - ul. Sokola Tůmy - 1.Máje
cyklostezka m cyklostezka m

Související články

Komentáře

  • koudy 19.01.2016  ●  13:17

    Já jenom nechápu, proč nemůže ta cyklostezka vést celá po železárenské. Asi byto pro cyklistu bylo moc pohodlné a to by jich tu pak bylo moc.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 19.01.2016  ●  14:16

    koudy: Co je na tom k nepochopení? :-) Tak cyklotrasa už tam roky je https://mapy.cz/s/q0MH provoz nula nula nic, vím, to, jezdím tam tudy ale protože Statutární město nemá zrovna nic důležitějšího na práci a je třeba proinvestovat a udělat něco pro ovečky (čti zarobit), tak jen tu stávající trasu trochu vylepší. Táhnout tu trasu jinudy by vyžadovalo spoustu razítek, povolení, souhlasů apod. práce a proto zůstane tak nelogická :DD Ale zato přibude jedno veledůležité parkovací stání o 13 metrech čtverečních tak nechápu proč se to někomu zas nelíbí :DDD
    No a protože se po prodeji osady Červeného kříže strategickému investorovi čeká masívní oživení této lokality, tak chodník na ulici Cottonové bude pro jistotu zrušen, protože je minimálně využíván :DD Ale to přece nemohou na Městu vědět, to je akce obvodu Mariánské Hory http://www.msstavby.cz/z-kolonie-vznikne-studentske-mestecko-09-06-2015/ A stejně studenti chodník nepotřebují, ti ujíždějí na trávě :DD

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 3
  • koudy 20.01.2016  ●  08:02

    Crazym: K tomu už se nedá říct nic jiného než. Mundus in annum vacae vertit.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.