Cyklostezka Město Albrechtice – Hraniční vrch

Pod Hraničním vrchem vznikne nová singletrailová stezka.

Předmětem zakázky jsou stavební práce týkající se vybudování terénní cyklostezky (singletrailu) na parcele č. 2069/6, k. ú. Město Albrechtice. Terénní cyklostezka je situována souběžně s linií turistické trasy ve vzdálenosti cca od 5 m do cca 100 m směrem k severnímu okraji lesa pod rozhlednou Hraniční vrch na stávající nepoužívanou „loveckou“ stezku – chodníček. Linie terénní cyklostezky bude vedena zhruba z 90 % lesními porosty různého stáří a bude tvořit po doplnění objektů SO1, SO2, SO3, SO4 a tří nekotvených mobilních modulárních pumptrackových sestav „Beginner A+“ spolu se stávající „loveckou“ stezkou jednu ucelenou trasu v délce 924 m.
Zahájení realizace se předpokládá během měsíce července/srpna 2022. Délka výstavby se předpokládá 45 kalendářních dní.
Místem plnění je parc. č. 2069/6 v k. ú. Město Albrechtice.
Stavba bude provedena podle projektové dokumentace ve stupni DUR zpracované v 3/2022 oprávněnou osobou, a to subjektem Way to Nature s.r.o., Svatoplukova 1222/24, 703 00 Ostrava – Vítkovice, IČ: 29246954, ČKAIT 1301681.

zdroj: zakazky.mesto-albrechtice.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.