Cyklistická doprava Kopřivnice

Město Kopřivnice zveřejňuje Návrh Konceptu Generelu cyklistické dopravy města Kopřivnice, který zpracovala firma HaskoningDHV Czech Republic, spol. s r.o.

 Dokument je zpracován na základě dostupných dat (celostátní sčítání dopravy, nehodovost, zařazení komunikací, atd.), strategických dokumentů města, kraje i státu, připravovaných investičních akcí města i okolních obcí, výsledků anketního průzkumu obyvatel města, škol, podnikatelů a dalších subjektů, sčítání chodců a cyklistů, terénních a dalších průzkumů a informací. Byl projednán s vedením města, odbornými pracovníky veřejné správy, dotčenými orgány státní správy, majiteli a správci dotčených komunikací a v neposlední řadě také s laickou i odbornou veřejností.

koprivnice

Textová část (pdf 1.5 MB), Rozdělení tras na hlavní a vedlejší (pdf 3.7 MB), Typy tras (pdf 3.7 MB), Trasování (pdf 3.7 MB), Etapizace (pdf 3.6 MB), Doprovodná cyklistická infrastruktura (pdf 3.7 MB), Fotodokumentace (pdf 2.8 MB)

zdroj: koprivnice.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.