CTPark Ostrava zpevněné plochy

V místě kde by mohlo v budoucnu vyrůst další napojení průmyslové zóny na ulici Místeckou vznikl výjezd z kruhového objezdu směřovaný k nově vzniklým halám na konci areálu. Představené mapce s odstavnou plochou pro kamiony však stavba neodpovídá.

Související články

Komentáře

  • Info CTP 09.12.2019  ●  14:35
    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Martin z Ostravy 09.12.2019  ●  15:22

    Mě by teda spíše zajímalo to další napojení na D56.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 09.12.2019  ●  18:38

    Info CTP: Díky za info.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 09.12.2019  ●  18:41
    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • aggu 09.12.2019  ●  18:50

    acdlcia [msstavby.cz]: Jedna poznámka pod čarou. Na té mapě je vidět asi největší fail celé zóny – nesmyslně předimenzovaný poldr uprostřed. To domalované blankytně modré jezero tam nikdy nebylo a nikdy nebude. Tam se utopilo peněz…
    Vlastně neutopilo…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • Info CTP 10.12.2019  ●  08:56

    aggu: Je to suchý poldr to znamená, že v něm bude voda až příjdou povodně nebo až praskne zásobník vody nějaké firmě :)

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Archerr 10.12.2019  ●  09:08

    Info CTP: zdravím, nějaké info o nových nájemcich nemáte? Naposled bylo brembo Hyundai, hilite a hutchinson, ale nabízená plocha se zmenšila cca o 2 ha. Děkuji.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • aggu 10.12.2019  ●  12:05

    Info CTP: Každý ví, že to je poldr. O to nejde. Jde o jeho velikost. Tu povodeň bych totiž chtěl vidět ;) Vzhledem k tomu, že PZ je skoro na rozvodnici, bude muset být minimálně biblická.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 6
  • MareK 10.12.2019  ●  13:07

    aggu: ten poldr/nádrž má fungovat jako akumulace dešťových vod s regulovaným odtokem. Ona celá ta plocha byla kdysi zeminou, dnes je z 80-90% zastavěna/nepropustná, proto se přívalové srážky svedou sem a postupně vypouští do vodoteče.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • aggu 10.12.2019  ●  13:55

    MareK: Ještě jednou, vím že to je poldr a jak funguje. Jde o jeho dimenzování a je těžký overkill. Ale to to věc CTP, chtěli Lipno, tak mají Lipno.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 9
  • Info CTP 10.12.2019  ●  18:37

    Archerr: Nájemnici jsou Brembo a Hyundai. A maly kousek haly u Bremba je zatím bez najemce, ale je to fakt kousek. Jinak Hillite ma svoji halu O8 uplně vzadu za Kláskem.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • Martin z Ostravy 11.12.2019  ●  08:11

    acdlcia [msstavby.cz]:
    Díky, takto je to vzhledem k ČSN 736101 a blízkosti ostatních MÚK docela scifi. Leda zrušit MÚK Nová Bělá, ale i tak je MÚK Hrabová příliš blízko.

    Osobně jsem spíše proti dalšímu rozvoji této zóny za hranice vymezené tělesem trati, půdy již zabrala dost :(

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • MareK 11.12.2019  ●  08:56

    Martin z Ostravy: vývoj je zřejmý, stačí se podívat, jak to vypadá okolo dálnic u Prahy/Brna… Tím neříkám, že je to dobře.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • balde 11.12.2019  ●  10:03

    MareK: tak tedka se v Ostravě otevře dost brownfieldů – dolní Vítkovice u Rudné bývalá aglomerace, Hrušov, takže dle mě nebude úplně tlak na nové průmyslové zóny na zelené louce.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • hiob 11.12.2019  ●  10:31
    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Info 12.12.2019  ●  19:14

    Chtěl bych se prosím zeptat, jestli náhodou někdo nevíte konkrétně který Hyundai se zde bude nacházet ? Hyundai Glovis, Mobis, Steel nebo Transys (Dymos) ? Děkuji.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Archerr 12.12.2019  ●  21:19

    Info: Hyundai steel

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Martin z Ostravy 20.12.2019  ●  19:07

    hiob: hiob:
    Tak MÚK Nová Bělá bude skutečně, s výstavbou PHS podél D56, zrušena, tedy v relativně dohledné době.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.