CTPark Ostrava hala F – Continental

Kompletace pláště je těsně před dokončením, osazeny jsou téměř všechny okna a dveře, pokračuje kompletace spojovacího můstku a výstavba parkovacích ploch začala i na druhé straně budovy. Byla dokončena také přístavba propojení budov C a D ve 2.NP.

Související články


Komentáře

 1. Continental :

  Kouám, že výrobní hala Continental roste před očima!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  skdoa jen zwe ty kancly nestoji v centru ale v prumyslové zoně

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Summerboy :

  Taky mi to nějak uniká – kancly v okrajových městských částech pochopím v Praze. Ale v Ostravě je to skutečně škoda. Zajímalo by mě, o kolik je to vyjde levněji tam, než v centru.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 4. Jiřík :

  Summerboy : Až pomine krize, tak se centrum naplní taky službama. :)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  Summerboy: Balde: K pragocentrizmu se nám tady přidal i ostravocentrizmus!?! Proč by kanceláře musely být jenom v centru!?! Lidi z okrajů města se pak musí v určitou hodinu nas_ačkovat do centra a pak zase pryč a dopravní zácpa je na světě. Kanceláře (ale nejen ony) by měly být rozprostřeny po celém městě aby se tyto nepříjemnosti spojené s dopravou rozptýlily. A navíc Jih je největší městský obvod tak nevím proč by třeba všechny „kancelářské krysy“ z Jihu musely pracovat v centru!!!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Balde :

  acdlcia [msstavby.cz]: jako jich beru ohraniceni hl ulicemi, jo klidne ty kancly mohli byt v Porubě nebona jihu nekde ale ne v prum zoně kde kolem nic není, portoze ti lidi musí nekde jist, a když jsou v centru na jihu, nebo v porubě generuje to další služby,

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.