Komentáře

 1. Danek :

  Včera to bylo na Polaru. Dnes jsem to přečet v ekon.zpravách.http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/vitaskova-planuje-presunout-sidlo-eru-z-jihlavy-do-ostravy-odkud-pochazi-1046531 nevíte někdo která budova na Fifejdách se pro ERu rekonstruje viz.článek

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  Danek: No ona se nerekonstruuje pro ERÚ, ale pro NPÚ. NPÚ nevyužije budovu celou tak do zbylých prostor pustí další úřad. Viz článek – http://www.msstavby.cz/zahajeni-rekonstrukce-budovy-npu-17-10-2013/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Adam01 :

  8 let po, a furt nic….

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Adam01 :

  S tím skeletem se konečně něco začalo dít. Už to mají vyčištěné, navezené tvárnice a začíná se stavět….

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.