Centrum pro rodinu a sociální péči

Na ostravských Fifejdách byly zahájeny práce na rekonstrukci stávajícího objektu, ze kterého vznikne Centrum pro rodinu a sociální péči. V přízemí a suterénu je pak plánována protialkoholní záchytná stanice.

Vizualizace

Související články


Komentáře

 1. Vítek :

  Stavba pokračuje rychle. O to více nechápu, proč to cca 30 let chátralo.
  Jen na té vizualizaci mne poněkud udivuje, že to vypadá jako by klienti byli sanitkou převážení a transportovaní z ulice Hornopolní. To se mi zdá zcela nevhodné, aby byli vystavení všem okolo jdoucím a jedoucím. To byl problém i současné zachytky u školy. Logicky by se mi jevil přístup z vnitřní části nemocnice.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. Cyklista :

  Do kterého podlaží míří ten rozverný mladík na vozíku?

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.