Bytový dům ul. K Archívu

Předmětem plnění veřejné zakázky je vyhotovení projektové dokumentace na přestavbu objektu sloužícího k ubytování zdravotnického personálu nemocnice v Novém Jičíně, na standardní bytový dům s malometrážními byty, včetně provedení činností nezbytných pro její řádnost a úplnost.

Projektová dokumentace bude řešit přestavbu objektu tzv. „Domu sester“ na standardní bytový dům s malometrážními byty, včetně úpravy přilehlých pozemků (nové komunikace, zpevněné plochy, parkoviště, sadové úpravy apod.), nových přípojek inženýrských sítí (vodovod, splašková a dešťová kanalizace, plynovod, elektro NN, telekomunikace) a technického řešení odpojení budovy od stávajícího technologického napojení vytápění na areál nemocnice v Novém Jičíně, včetně souhlasu vlastníka a provozovatele tepelného zdroje a rozvodu.

Součástí PD není interiérové vybavení bytů.

Projektová dokumentace bude vyhotovena dle studie:

zdroj: ezak.novyjicin.cz

Související články


1 komentář

  1. Jirka :

    Je to zakázka města nebo soukromníka ? Jestli máme očekávat bydlení pro „sociální třídu“ nebo pro „vyšší střední“. Ale jinak to vypadá hezky, snad brzo sfouknou i ty baráky okolo.

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.