Bytový dům Sokolovská

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na Sokolovské ulici v Ostravě-Porubě.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

poruba sokolovska

poruba sokolovska

poruba sokolovska

Související články


Komentáře

 1. patrik :

  Není proti tomu nějaká petice? Aby se náhodou v Porubě nezhoršila životní úroveň :D

  Thumb up 21 Thumb down 4
 2. Jp :

  patrik: Nedávno tady nejaky pan psal, ze diky „zbohatlicke kostce“ prijde o stromy a lavicky… To je vzdalene podobny „problem“ jako s tou tramvaji o neco dal. Lidem nevadi nevkusna reklama a plakaty, rozbite zastavky, neudrzovany inventar, stoleta spina a mnozstvi „sidlistnich“ putyk a heren, ale vadi jim kazda nova stavba ci projekt, ktery neco zmeni. Proti takovym vecem, ktere zminuju vyse, se petice na sidlistich nesepisuji… Chapu, ze maji pravo protestovat, ale ze tak vehementne nebojuji treba za kvalitni udrzbu zelenych ploch, kdyz jim na druhou stranu vadi, ze o ty zelene placky (pry) prichazeji.

  Thumb up 32 Thumb down 1
 3. Patrik :

  Jp: pěkně napsáno :)

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.