Bytový dům Mařákova

Aktuálně v projektu novostavby bytového domu v Ostravě-Zábřehu probíhá územní řízení.

marakova

Vizualizace projektu:
zabreh
zdroj: ostrava.cz

Související články


Komentáře

 1. Regi :

  Bytový dům s oplocením? To je vyloučená lokalita pro bohaté ??

  Thumb up 0 Thumb down 7
 2. Tomas T. :

  Regi: Ne, jen normalni dum, kde si udrzujete travnik a nechcete aby vam tam nekdo parkoval, kdyz to patri k vasemu domu a nebo chodili vencit psy a nechavali tam po nich prekvapeni…. Proste jen potreba zit jako sporadany clovek.

  Thumb up 11 Thumb down 2
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  Regi: tak jako pokud developer koupil i ten travnik, proc ne. travnik, ty skluzavky i lavicky si ti vlastnici koupi a budou muset udrzovat ze sveho.. v idealnim svete tam ten plot neni a obyvatele jsou radi, ze se tam mimo ne chodi bavit lidi i z okoli, ale my zijem ve svete, kde i verejne hriste ma seznam prikazu a zakazu na dve A4, takze…

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. David :

  Hynek [msstavby.cz]:
  Takový plot je i na Karolině a na bytovém domu nad Bazaly. Do obou se nedá dostat.
  Uvnitř je hřiště, lavičky pod. https://mapy.cz/zakladni?x=18.3033770&y=49.8429606&z=17&pano=1&pid=34652347&yaw=3.325&fov=0.907&pitch=-0.006
  Tím netvrdím, že je to dobře.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Regi: No samozřejmě, že to nebude pro sociálky :DD A dnes je kdejaká bytovka třeba v Orlové https://mapy.cz/s/1gcnE oplocena když má svůj pozemek větší než jen pod stavbou, udělal bych to taky kdyby to bylo moje :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Martin :

  Já bych ty oplocené předzahrádky zas tak neodsuzoval! Člověk potřebuje kousek svého prostoru a nikdy nemůže být „všechno všech“. Čeho bych se opravdu obával jsou „ghetta pro boháče“: celé uzavřené čtvrti, které by hlídala ochranka a nikdo „normální“ by se nemohl bez povolení dostat dovnitř. To by spolu se speciálními školami a další segregací vedlo ke „ghettoizaci“, ale vlastní zahrádka či dvorek jsou naprosto běžné a přirozené.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 7. thvari :

  On je to zacyklený problém. Někteří lidé lezou, kam nemají, případně berou, co nemají, a jiní pak zase příliš úzkostlivě střeží, co jim patří a opticky hyzdí veřejný prostor (viz bratři Šuškové ve Lhotce s jejich tři metry vysokou obvodní stěnou…)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Qstravak :

  thvari: více info?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.