Bytový dům Englišova – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na ulici Englišova v Opavě.

Lokalita ulice Englišova / Gogolova je charakteristická mezi válečnou zástavbou kvalitní architektury v podobě vil, řadových domů či bytových domů se šikmými střechami. Realizována novostavba bytového domu svým vnějším vzhledem do lokality nezapadá.

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Pavel :

  Fotky stále vypadají líp než skutečnost.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 2. Viktor :

  Monstrum ve vilové čtvrti ignorující dimenzi stávající zástavby .

  Thumb up 10 Thumb down 0
 3. MM :

  Výsledek nic moc, krabice, ale zajímavá je instalace venkovních žaluzií. V Ostravě u nových bytů skoro nemyslitelné.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. paulos :

  Ty spodní byty jsou teda dost utopené, jak někde ve starém baráku. Zajímalo by mě zda má bytovka nějaký sklep aspoň na kola ? Skrátka vůbec to neobstojí ve srvonání s vedlejšími německými bytovkami, dole sklep. Výhled z prvního patra = světelnost a soukromí, nikdo jim nečučí z cesty do kuchyně… made in cz :D

  Thumb up 9 Thumb down 0
 5. Petr Božek :

  Je vidět,že hlavni architekt mesta je mužem na svem místě…úplně zbytečný..

  Thumb up 10 Thumb down 1
 6. Standa :

  byl jsem na prohlídce ještě kdysi loni.. same sliby, kdy už to bude a nakonec takové zpoždění a ceny pak za tohle jeďte rostly. Nejlepší jsou placené parkovací místa před domem, které máte pronajaté pokud chcete, jinak máte smůlu. Sklepy tam malé jsou, pokud si pamatuji.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. Petr Nový :

  Obyvatelé okolních domů jistě mají z tohoto monstra radost, obzvláště ti z vedlejšího německého domu stojícího na Englišově, na který projektant vůbec nebral zřetel. Je s podivem, že v této čtvrti vůbec něco takového mohlo vyrůst. Kdysi se říkalo „Za peníze v Praze dům“ a ejhle, ono to platí asi i o Opavě.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 8. Milan :

  tento přestavěný bývalý obchod (samoobsluha),byl o polovinu nižší, takže..¿¿

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. paulos :

  Milan: Takže to není novostavba, ale přestavba samoobsluhy na bytovku ? :O

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  paulos: Ne. Komerční objekt byl zbourán.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.