Breda & Weinstein postup prací

Aktuální fotky z výstavby obchodního centra Breda & Weinstein. Za fotky od čtenáře velmi děkujeme !

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Tak jestli někdo házel špínu na Karolinu, jsem zvědyvý, co bude říkat na tuto obludnost. Nevím, jestli to je pouze fotkama nebo to bude fakt taková hrůza. Brrr

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. acdlcia :

  Já jsem to tušil už od začátku že ty vizualizace ukazují jenom tu přívětivější část stavby. Ten pozemek byl příliš velký na to aby vše navazovalo na původní budovy, tak se mohli se svým betonovým královstvím pěkně rozšoupnout. No uvidíme až to bude hotové, třeba ještě použijou nějaké hodnotné obkladové materiály. Ale už se ty obchodní centra začaly stavět alespoň v přibližném vzhledu budovy (né jenom plechová hala) a jestli tedy máme co dělat s „evolucí“ tak se možná kvalitní architektury i v tomto stavebním odvětví jednou dočkáme.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Strana OC směrem k Pekařské ulici by měla vypadat lidsky. Bo jsem někde četl, že na zbylém volném pozemku mají vyrůst byty.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. pecka :

  Hruza, nemuzu si to odpustit, ale pusobi to na me opravdu hrozne. Nevim, jak na soucasnou architekturu „obchodnich“ budov budou koukat budouci generace. Kvality obchodniho domu Breda od Bauera to tozhodne nebude dosahovat. A k tomu jeste stara krasna Breda chatra a je z poloviny prazdna. Prijde mi to jako kocourkov.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  No tak puvodne to melo byt spojeno, ale nedohodli se. Je to skoda. Prvotni myslenka byla dobra, ale nedotahla se do konce no.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Obchodní centrum chystá otevření – http://www.ocbreda.cz

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.