1 komentář

  1. milan :

    chci se já zeptát estli já jsi mužu si od vas dovolýt si stahnout tu váší stranku kde je váše fotografie fotky s Opavy Breda weinstein kde vi máte rozdě láne váše práce s Opavy weinteinu Bredy jinak mí to muže te poslát na můj email.cz a jmenuju se milan.wolny@email.cz i dvě telefonícky čísla moje 704413166 nebo ten druný je 604703696 a stoho mí jednoho čísla mí zavolej te mí to už mí je jedno pozdráven váš klient milan wolný s Opavy

    Thumb up 1 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.