Avion – rozšíření sever

Prolézačky, klouzačka i aréna na zápasy v kleci jsou hotové a plochy jsou připraveny pro pokládku finálního povrchu. Na okruhu zatím proběhly hrubé zemní práce.

Související články

Komentáře

  • Tomas 01.02.2016  ●  10:24

    Arena na zapasy v kleci? wtf?

    To se mi líbí 20 To se mi nelíbí 1
  • thvari 01.02.2016  ●  12:48

    tý jo, to je povedené

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jordanix 01.02.2016  ●  12:51

    Tak to tu ještě nebylo – zápas v kleci, to musím vidět. Jinak fitpark vypadá dobře.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 01.02.2016  ●  17:20

    No nevím co by to mohlo být. Pak to může být ještě místo kde rodiče zavřou své děti aby mohli v klidu pokuřovat a klábosit. Předpokládám že moto rodeo na tříkolce se tam asi jezdit nebude.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 1
  • Petr Ks. 01.02.2016  ●  21:59

    dětské hřiště na asfaltu? bomba!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 6
  • Adam 02.02.2016  ●  00:24

    Petr Ks.: Doporučuju více používat ten šedý sliz, který máte v hlavě. Očividně je to podklad umělého povrchu.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 8
  • jan 02.02.2016  ●  10:19

    ve Vidni jsou tyhle klece vsude a jeste vyssi , proste pro hru na basket nebo fotbal. Ve vidni moc prostoru mimo parky neni, takze je to nacpane vsudemozne a klec zabranuje , aby se dostal balon na ulici

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • Tomas 02.02.2016  ●  11:40

    jan: myslim, ze to, k cemu slouzi ono hriste s kosi, je nam tady jasne:) ale v tom kruhu o polomeru cca 5m se asi fotbal nebo basket hrat nebude…

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • jan 02.02.2016  ●  11:41

    Tomas: jo tohle, tak to nevim to fakt netusim k cemu to slouzi :) toho jsem si ani nevsim :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Tomas 02.02.2016  ●  11:43

    jan: … a ja jsem zase chtel napsat „prumeru“ a ne „polomeru“… :)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • marie 02.02.2016  ●  12:36

    ?trampolína?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas 05.02.2016  ●  10:13

    Hynek [msstavby.cz]: wow, tak sportovni arena. Jaka bude kapacita tribun? :))

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.