Autobusové stanoviště Město Albrechtice

Město Albrechtice plánuje novou podobu autobusového stanoviště.

23. ledna proběhlo veřejné projednání architektonické studie nové podoby, kterou zpracoval Ateliér Juránek. Na veřejném projednání padaly dotazy k problematice malého krytí cestujících před nepříznivými  klimatickými podmínkami. S tímto oprávněným požadavkem se počítá a bude zapracován do projektu tak, aby pohodlí cestujících bylo na co nejvyšší úrovni. Otázky vedly také k veřejným záchodům. Architekti vysvětlili, že to je velký oříšek – musí se to neustále uklízet a hlídat, aby nedošlo k poškození nebo rozbití, a proto se od tohoto záměru zpravidla ustupuje zcela běžně.

Video prezentace a vizualizace návrhu představeného na veřejném projednání

pramen: mesto-albrechtice.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.