Areál bývalého koupaliště Nový Jičín

V místě bývalého koupaliště v Novém Jičíně probíhá stavební činnost.

Pozemek patří společnosti LXM Group a. s. Zatím zde vznikla vodní plocha (aktuálně bez vody a v mapách označena jako rybolov) a dva přízemní objekty. Samotná společnost na svých webových stránkách informuje, že zde zvažuje výstavbu hotelu. Původně zde zamýšlela postavit bytový dům, to ale není v souladu s územním plánem města. Co zde tedy nakonec vznikne není zatím z veřejných zdrojů známo.

Aktuální stav

Historické snímky již neexistujícího koupaliště, které se v těchto místech nacházelo. O bývalém koupališti jsme rovněž psali v dílu seriálu Proměny, Kuhländchen #115.

Související články


Komentáře

 1. Josef Gabzdyl :

  Koupaliště se super skokanským můstkem a atmosférou jako z Rozmarného léta už bohužel nikdo nevrátí, tak snad se povede tento projekt, když ten předchozí s Rybářskou baštou zkrachoval.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Alena :

  Strašná škoda, nejvyšší můstek v zemi, Opava a Písek mají taková koupaliště a hýčkají si je, ovšem u nás se muselo bourat a koupaliště ve městě je nejhorší široko daleko.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Valentová :

  Nedávno jsme tam pobyli i s detmi a nalezite jsme si to uzili!!! Prosim za všechny novojičíňáky i všechny další hosty – zachovejte toto nádherné místo. Město i turisté i rybáři i Dětský domov i Kultura i lékaři i stavaři – všichni budou PRO zachování tohoto jedinečného místa, které má to správnou energii a hlavně i historii…Jsem s Vámi a ráda se do Vašeho města vracím, máme tu rodinu ❤️Věra Valentová

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.