Adaptace objektu Ostrava-Zábřeh

Fotografie projektu „Adaptace objektu na „Domovinku“ a zázemí pro terénní služby Diakonie ČCE – středisko v Ostravě“. Objekt se nachází v Ostravě-Zábřehu VŽ.

Předmětem stavebních prací jsou stavební úpravy – adaptace objektu a přístavba – stávající dvoupodlažní budovy na parc. č. 537, částečně podsklepené a stávající jednopodlažní budovy na parc. č. 539. Stavebními pracemi objektu na parc. č. 537 budou provedeny vnitřní dispoziční stavební úpravy administrativního zázemí pro terénní služby Diakonie ČCE a celkem 7 ubytovacích jednotek a přístavba se vstupem a výtahem pro bezbariérový přístup do objektu. 

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.