Revitalizace vnitrobloku V.Huga

Fotky dokončených úprav zpevněných ploch jednoho z vnitrobloků v Hrabové. O projektu jsme informovali na konci roku 2013.

www.msstavby.cz/revitalizace-vnitrobloku-v-huga-18-11-2013

Související články


Komentáře

 1. Aleš :

  Zábřeh – družstvo, Jubilejní kolonie a Šídlovec – tři nejhezčí lokality k bydlení…

  Thumb up  Thumb down
 2. PEtr :

  Šídlovec by byl vpohodě, nebýt hluku z Místecké. Z otevřeným oknem se člověk ani nevyspí

  Thumb up  Thumb down
 3. riltr :

  betonová lobby opet vyhrála, a tak se místo zeleného dvorku urceného k odpocinku a relaxaci bude ve dvore parkovat na betonu, ono je totiž v hrabové asi málo místa, kde by mohly parkovací plochy vzniknout…

  Thumb up  Thumb down
 4. honzak :

  Ten dvůr byl pro mě v dětství rájem. Když jsme se pak odstěhovali z města, tak jsem se tam občas zajel kouknout a zavzpomínat. Tehdy lidé chtěli mít v bezpečí dvora své děti, dnes si tam parkují svá auta. Asi to tak chtějí, jinak by to radnice nedělala. Hlavně ať se jim dobře bydlí.

  Thumb up  Thumb down
 5. PEtr :

  Tam proboha parkovala auta vzdy… Misto skvarovo-blativych cest jsou ted ze zamkove dlazby a konecne to nejak vypada!

  Thumb up  Thumb down
 6. honzak :

  Odstěhoval jsem se před více než 30 lety a to moc aut nebylo, ostatně jako všude tehdy :-) Když byl ten dvůr jednou pod vodou z prasklého potrubí, bylo tam dokonce víc loděk než aut na ulici :-) Až budu mít cestu na sever, zajedu se tam kouknout.

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.