Zhotovení PD ‚POHO Park Gabriela´

Moravskoslezský kraj vypsal veřejnou zakázku „Zhotovení PD a výkon AD stavby ‚POHO Park Gabriela´.

Předmětem veřejné zakázky je výběr zpracovatele projektové dokumentace ve všech projekčních stupních pro stavbu projektu POHO Park Gabriela. Účelem akce je revitalizace a celková rekonstrukce, při níž dojde ke změně účelu užívání staveb kompresorovny, těžních věží, včetně jámové budovy. Po ukončení výstavby POHO Parku Gabriela budou tyto stavby užívány pro občanskou vybavenost, kulturní, společenské a sportovní akce. Stávající budovy budou doplněny o novostavbu návštěvnického centra. Nová budova bude v energeticky plusovém standartu (moderní energetika) a bude energeticky dotovat památkově chráněné budovy. Součástí revitalizace budou také parkové úpravy, vybudování zázemí pro venkovní aktivity, cyklistické a turistické trasy a parkovací plochy přírodního typu. Dopravní napojení území bude realizováno ze stávajícího napojení na komunikaci I/59 v profilu ulice Slezská, která bude pro tyto potřeby rozšířena. Součástí projekčních prací je také návrh vnitřního vybavení a koordinace se zpracovatelem projektové dokumentace expozice. V rámci související inženýrské činnosti je předmětem veřejné zakázky rovněž zajištění veškerých povolení, podle kterých bude možno stavbu umístit a provést, jakož i výkon činnostíkoordinátora BOZP při přípravě stavby a výkon autorského dozoru při realizaci stavby. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.

Podkladem k vypracování projektové dokumentace je architektonická studie vypracována sdružením firem NEXT Studio s.r.o a Technoprojekt a.s.
Studie je přílohou veřejné zakázky.

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.