Vyncke Chlebovice

Pár fotografií ze stavby v průmyslové zóně Chlebovice. Jedná se o  výrobní halu firmy VYNCKE, zabývající se kotly na biomasu.
Za fotografie od čtenáře děkujeme !

aktuální stav stavby:

Související články


Komentáře

 1. Jakub :

  Krásná budova v krásné zeleni. Američané to umí. Ještě kdyby tam vysadili tu zeleň kolem. Vedle je totiž jen další hala, bordel a hlavní cesta.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  tohle je belgicka firma. a vizualizace jsou vzdycky „krasne“ :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. alex :

  Jsem z Chlebovic, ono ta krajina tam sice je na prvni pohled pekna (pak km od prum. zony je prirodni rezervace Cerný les), ale kdyz se podivate na tu mapku podrobneji tak z jedne strany je E462, z druhe strany roste obchat FM a kdyz se podivate severne tak uvidite dul Starit 3 jeste kousek severneji Staricskou skladku + haldu. Zemedelska puda je tu dost neurodna – coz vystuhuje historicky název Chlebovic Nemaschleb. Idealnejsi misto si pro lehky prumysl nedokazu predstavit. Vyrobni haly budou vzdycky hnusne i kdyz tahle podle vizualizace nevypada nejhur (nepocitam neexistujci stromy), ale lidi proste musi nekde pracovat, sluzby neuzivi kazdeho

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.