Ve Frýdku-Místku vyrostou nové byty

Vizualizace a popis projektu 9 bytových domů.

Na Kamenci v Místku na rozhraní Frýdlantské a Družstevní ulice bude postaveno devět bytových domů, z nichž každý má 11 bytů. Jedná se o příjemný bytový areál v hezkém prostředí. Zděné budovy budou podsklepené. Byty mají venkovní lodžie, kvalitně provedenou keramickou dlažbu a plovoucí podlahy, bezbariérový přístup.
V domech jsou naplánovány podzemní garáže i venkovní stání pro automobily. V celém areálu bude veřejné osvětlení. Cena za metr čtvereční se bude pohybovat kolem 25 tisíc korun za metr čtvereční, což je u tohoto typu bydlení přijatelná cena.

Dispozice bytů jsou následující:
1 + kk (55 m²)
2 + kk (60 – 76 m²)
3 + kk (85 – 86 m²)

fm

zdroj: nasefrydeckomistecko.cz

Související články


Komentáře

 1. aggu :

  Vím, že je to „Příjemný bytový areál v hezkém prostředí“, ale zmínil developer zájemcům, že budou 300 m od VI. transevropského silničního koridoru? Možná proto nemají okna na jih.
  A 150 m od Beskydy Route 56 jako bonus.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. jp :

  Tak to místo je opravdu „luxusní“.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Ta hučící cesta je peklo, znám to z kamarádovy chaty v Hodoňovicích ale zrovna teď se tam dost staví zvukové bariéry, nakolik pomohou nevím. Ale v podstatě naproti https://mapy.cz/s/YKyP se úspěšně prodaly domy na Staré Rivieře, jsou plné našich korejských přátel :-) Takže se nebojím o prodejnost tohoto projektu, rozhodující bude cena.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. FlakY :

  Myslím si, že až takový problém to nebude. Dálnice bude mít protihlukovou stěnu a po dostavbě dalších domů, se ten hluk k nim ani nedostane. Může tam být větší klid než na sídlišti.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. mkyral :

  Možná, že až ten obchvat dokončí, tak to bude v pohodě, ale do té doby to bude peklo. Ale taky záleží, co dokončí dříve.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Infoš :

  Moc „pěkná“ architektura ve stylu „návrat 90. let“…

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.