V Třinci otevřena Mini Werk Aréna

Na partnerském webu Patriot magazín byly zveřejněny informace o nové druhé hokejové aréně v Třinci.

V Třinci byla v úterý slavnostně otevřena menší tréninková hokejová hala. Hlavním investorem stavby s rozpočtem v celkové výši 100 milionů korun byl klub HC Oceláři Třinec. Slezský klub tak dobudoval hokejový areál kolem multifunkční Werk Arény, která byla do provozu uvedena v létě roku 2014. Výstavba Mini Werk Arény, jak se hala oficiálně jmenuje, trvala něco málo přes rok. Začala loni v dubnu a letos v květnu už na led v ní v rámci zkušebního provozu vyjeli extraligoví hokejisté Třince k prvním tréninkům. Nová hala s větší arénou bezprostředně sousedí.

„Plocha dvoupodlažní haly je 5300 metrů čtverečních. V přízemí vedle ledové plochy vznikly šatny a sociální zázemí pro sportovce, do druhého podlaží je situována posilovna a učebna pro sportovce, zázemí pro trenéry a restaurace pro veřejnost,“ uvedl mluvčí HC Oceláři Třinec Tomáš Želazko. V hlavní zimní sezoně má hala sloužit mladým hokejistům, krasobruslařům a veřejnosti. Extraligoví hokejisté mají své stále zázemí ve Werk Aréně.

werk

werk

Související články


Komentáře

  1. Jiřík :

    A co bude se starým stadionem Třince ?

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. aldik :

    A na Google mapách jako tradičně bude dalších pár let na místě jen zelená louka :D Nechcete nasadit aktuálnějsí Mapy.cz jako mapové podklady na web? Teda záleží kolik by to dalo práce samozřejmě. ;)

    Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.