Komentáře

 1. Aleš :

  Nechápu, jak můžete zavřít podchod na dobu neurčitou. Toto je už třetí nehoda! Dělejte s tím něco!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  Aleš: co se tamvčera vlastně stalo ?? srazili chodce ? ja tudy jezdím často, a je to upe na p.ču, je tam tma, kdyby tam dali aspoň lampy, dvojpruh, takze každý jede 50 minimalně. prostě hrůza a to ještě není zima

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Balde :

  a navíc, když tam jezdi ty trámky tak tam je spousta lidí, na tom prechodu uprostřed de někdo raz za cas, ale tam jsou upe snury lidi, se nedivim ze ridicum tecou nervy, plus každý druhy ma sluchátka z tramvaje

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.