Úprava křižovatky v Příboře

Drobná, ale zásadní změna, byla provedena na křižovatce ulic Karla Čapka a Jičínská v Příboře.

Původně se zde nacházely dva různé druhy dlažby. Z toho jedna zámková betonová. Mezi jednotlivými dlažbami byly dokonce obrubníky, které zde vznikly postupem času. Přechod pro chodce byl na jednosměrnou ulici s jedním pruhem dlouhý.

Nově došlo ke zkrácení přechodu. Dopravní situace je tak přehlednější. Zpevněné plochy pro chodce byly sjednoceny a realizovány z žulové kostky. Jedná se vlastně o první stavební úpravu bývalého tahu, který před vybudováním obchvatu procházel tímto místem.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.