Úprava komunikací před (ne)Čez arénou

Podobně jako před Městským stadionem byla i zde odstraněna vozovka a momentálně probíhají práce na celkovém rozšíření z čehož se dá usuzovat že zde budou vystavěny zastávkové ostrůvky.

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Ale s*rou se s tím teda pěkně dlouho, moc to nepostupuje

  Thumb up 5 Thumb down 1
 2. David :

  Nimrod: Že by technologická přestávka :-)

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Ideální příležitost vybudovat chybějící místa pro dopravní obsluhu velkých akcí když už to mají celé rozkopané ale to ne, to vybudují postupně haly s velkou kapacitou a na dopravní obsluhu smolí. A pak se strašně diví, když se tam při jakékoliv akci sjedou taxikáři a „překáží“ na těch jejich perfektně vymyšlených komunikacích a dokonce zastavují před halou s x tisíci lidmi na jejich mávání v zákazu zastavení. A to se to při každé akci v hale probírá a upozorňuje na to, že v okolí není jediný záliv nebo pruh určený pro tyto účely.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 4. Ross :

  U haly vyrostly nové druhy sloupů TV. U nás je prostě co tramvajová trať, to zajímavé sloupy TV. Jsou ale docela hezké, na fotkách ještě nejsou, tak je vztyčovali asi v nejbližší době.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.