Tržnice Karviná – po rekonstrukci

Fotky opravené a modernizované tržnice v centru Karviné. Část původní konstrukce byla odstraněna a na jejím místě vznikla parkovací místa. Stěny z vlnitého laminátu byly nahrazeny dřevěnými latěmi.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Prej Centrální tržiště a je to jenom tak malé :-D Ale stálo to beztak jako celý velký Kaufland.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Michal :

  Docela vkusné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  aldik: Nejdříve si zjistěte, kolik stojí stavba Kauflandu a kolik stála tahle stavba a pak z toho něco vyvozujte !

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  aldik: Na google streetview je dobře vidět že při původním rozsahu tržnice nebyla zaplněna ani půlka. Po jejím zmenšení tam bude skoro plno. Určitě by to nezmenšovali kdyby tam bylo narváno.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aggu :

  Ty stoly jsou betonové prefabrikáty? To asi nebude dobrý nápad. A chybí mi tam vchod ze středu. Jinak jednoduché, účelné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Karvinak :

  To aggu:

  Ty betonové stoly tam byly, jediné co se s nimi stalo bylo to, že se přetřely ty ošklivé nevzhledné dětské malůvky šedou barvou a některé stoly se spojily do „troj-stolku“. Vchod ze středu, no, přece jen už se ubralo o polovinu stánků, takhle by se musel zrušit další, navíc tam nikdy nebyl a vzhledem k tomu, že zrovna tím prostředkem není odkud jít, většina lidí prochází právě ve směru cesty, a vzhledem k velikosti tržnice bohatě dva vchody stačí.

  Co se ovšem týče architektonické hodnoty budovy – kdyby to bylo na jiném místě, za jiných okolností a nestavěla by to firma finančně spojena s městem, byla by to opravdu kvalitní stavba, takhle se to do historického centra nehodí, navíc šedé kovové sloupy zrovna neladí se zelenými kandelábry. Toť můj názor. Navíc nikde nebyla vyhlášena architektonická soutěž a o výběrovém řízení ani nemluvím a pochybuji, že proběhlo. Hodnotím to jednou *, a to jen za snahu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.