Tréninkové centrum Baník

Pravděpodobně v Ostravě-Zábřehu vyroste zázemí tréninkové centra pro fotbalový klub FC Baník Ostrava.

Dle nám blízkým zdrojům by zázemí mělo vzniknout v části nezcela využívaného objektu blízko radnice Ostravy Jih (ÚMOb Jih). Na přilehlých sportovištích, která jsou udržována také jen z části, by měla vzniknout nová hřiště. Nekonkrétní informace o sportovišti v této lokalitě byla zapsána i v dokumentu „Zásahy do krajiny“, který vydává magistrát města Ostravy. Projekt je nyní ve fázi přípravy.

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Zaspána? – ale k věci – chcete-li více info, podívejte se na materiál č.1 posledního zastupitelstva obvodu Ostrava-Jih ze 7.9.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: No. Asi ještě nepodíváme https://ovajih.ostrava.cz/cs/radnice/organy-samospravy/usneseni-zastupitelstva/volebni-obdobi-2014-2018

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. MM :

  Místo je to dobré, dostupnost výborná, ale je otázka jestli to není malé. Každopádně lepší než nesmyslná rekonstrukce na Bazalech.

  Thumb up 4 Thumb down 4
 4. Nimrod :

  Martin [msstavby.cz]: Nejde o zápis, ale o materiál k programu. Ten si můžete, stejně tak jako každý občan, vyžádat přímo na úřadě…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. Nimrod :

  MM: Musím vás zklamat, tímto projektem se neruší rekonstrukce Bazalů. A souhlasím s vámi, že je nesmyslná

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.