Tělocvična při ZŠ a MŠ Bruzovice

Předmětem veřejné zakázky je novostavba tělocvičny se zázemím při ZŠ a MŠ o zastavené ploše 912,5 m2. Tělocvična bude provozně spojena se ZŠ spojovacím koridorem v úrovni 2. NP pro možnost přístupu žáků ZŠ a MŠ z budovy školy „suchou nohou“.

V přízemí budou situovány kromě vlastní tělocvičny vstupní prostor pro mimoškolní návštěvníky, recepce, sociální zařízení M+Ž, schodiště, dělené šatny M+Ž, úklidová místnost, dvě nářaďovny a příruční sklad. Druhé nadzemní podlaží bude přístupné jednak schodištěm z přízemí a jednak spojovacím koridorem z podesty schodiště ve stávající škole. Kromě vestibulu pro školu a školku se budou nacházet ve 2. NP sklad, plynová kotelna se strojovnou vzduchotechniky, úklidová místnost, klubovna místních sportovců se zázemím a sociálním zařízením M+Ž.

Světlá výška tělocvičny bude 7,5 m pod spodní hranu dřevěných pultových vazníků, světlá výška zázemí v přízemí bude 3,0 m a ve 2. NP 3,15 m. Větrání bude kombinované přirozené okny a nucené vzduchotechnikou. Vytápění a příprava TUV bude plynovými kotli. Topení bude kombinované podlahové a radiátory, vlastní tělocvična bude vytápěna pomocí vzduchotechniky. Osvětlení bude sdružené, přirozené okny a umělé svítidly.

Dále bude součástí napojení na stávající technickou infrastrukturu a inženýrské sítě:
napojení nn, plynu, vody, napojení splaškové kanalizace na stávající žumpu, napojení dešťových vod ze střechy a zpevněných ploch na stávající obecní dešťovou kanalizaci, která je zaústěna do Liščanky („bezejmenný“ levostranný přítok Bruzovky IDVT 10216148). Další součástí stavby bude řešení zpevněných ploch okolo tělocvičny – nový okapový chodník okolo tělocvičny a předlažba prostoru mezi stávající školou a novou stavbou. Konečnou součástí bude i výměna a doplnění zatravňovacích tvárnic na současných zpevněných plochách parkoviště pro personál školy.

Pohledy plánované stavby

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.