Komentáře

  • Dříč 07.03.2018  ●  11:29

    K čemu by si firma nechávala zpracovávat nákladnou vizualizaci projektu, když by to pak nebylo dodrženo?
    Vizualizace nejsou dodržovány jenom tam, kde to zpracovává předem někdo jiný, a pak to někdo jiný staví :D

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • JohnnyKrabák 07.03.2018  ●  18:29

    Když už mluvíte o vizualizaci, tak jste ji tady mohli vložit. No nic, jdu si to najít sám:(

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • jirka 07.03.2018  ●  18:39

    tady je zhruba podoba ti stavby tak uvidíme jestli bude stejna http://www.msstavby.cz/suez-ostrava-22-11-2017/

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 07.03.2018  ●  21:20

    JohnnyKrabák: To hledání nejspíš nebylo moc složité. Stačilo se podívat pod nadpis a nebo pod článek.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.