Studie Multifunkční centrum Ostrava

Studie multifunkčního objektu byla součástí projektu rekonstrukce budovy IMGE a řešila optimální využití území dle podmínek ÚHA MMO. Dům měl vhodným způsobem uzavřít Smetanovo nám. a nabídnout přízemní pasáže pro obchod a služby. Architektonická koncepce administrativně obytné struktury je charakteristická svou různorodostí řešení, otevřeností a flexibilitou při využití šetrných, případně i tradičních forem, které ale garantují určité standarty architektonického výrazu a územních hodnot.

Autor:Ing. arch. Mgr. Karel Cieślar

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.