Stavebniny DEK, Český Těšín

Na okraji Českého Těšína se plánuje výstavba areálu DEK stavebniny.

Předmětem záměru je novostavba obchodního a skladového areálu pro prodej stavebnin a obdobného sortimentu. Celková plocha areálu činí 20.258 m2. V areálu bude skladová hala o celkové ploše 1.372 m2 . Na tuto halu bude navazovat administrativní budova a prodejna o ploše 966 m2 . Prostor podél západní stěny obou budov bude řešen jako zastřešená otevřená nakládací hala o ploše 491 m2. V západní části areálu budou venkovní skladovací plochy (cca 3.758 m2). Dále bude v areálu umístěn sklad klempířských výrobků oploše 90 m2.

V areálu bude parkoviště pro osobní vozidla zákazníků s kapacitou 29 parkovacích stání, v prostoru terminálu budou vymezena místa na krátkodobé stání za účelem nakládky pro 16 lehkých vozidel (dodávky, PickUp atd.) a 3 místa pro kamiony.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

  1. Fantomas002 :

    Paradoxně, hned přes cestu, Pod zelenou jsou už teď stavebniny Kaimpex…

    Thumb up 2 Thumb down 2
  2. Ondřej P. :

    A co kdyby se na místě bývalé Hypernovy (směr Karviná u Mountfieldu) přestavěly ty sklady na něco podobného a nemusela by ta zbytečnost ničit zbytek krajiny. Absolutně k ničemu ta stavba na tomto místě.

    Thumb up 1 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.