Sportovní hala Zátor

Zátor má už značně zastaralé zázemí pro sport. Havarijní budova má nevyhovující technické i sociální zázemí. Proto hodlá investovat přes dvaadvacet milionů korun do víceúčelového areálu.  Zásadní investici v Zátoru připravují už dlouho. První ideová studie přestavby sportovního areálu vznikla už v roce 2010. Obec do projektových příprav zapojila i místní sportovce a dobrovolné hasiče, aby variabilní zařízení nabídlo zázemí pro všechny.

„V budově naleznete posilovnu, klubovnu i moderní kabiny, které budou sloužit nejen přípravce, ale i našemu fotbalovému mužstvu. Má kvalitní sociální zázemí, bufet, skladovací prostory, malé wellness a velký přístřešek pro konání venkovních akcí. Celý areál bude oplocen a zajištěn kamerovým systémem.

celý článek: denik.cz

Přesné umístění není uvedeno…

Související články


Komentáře

  1. Marek :

    Povedená vizualizace, chvíli mi trvalo, než mi došlo, že to není fotka.

    Thumb up 3 Thumb down 0
  2. acdlcia [msstavby.cz] :

    Je zajímavé že Zátor má tak dobré vizualizace že to až mate lidi a Ostrava má takové mazanice na kterých není kolikrát vůbec poznat o co se vlastně jedná.

    Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.