Sportovní areál Polanka nad Odrou

Fotografie rekonstruovaného sportovního areálu v Polance nad Odrou.

Autor: bydloarchitekti

V loňské roce proběhla rozsáhlá rekonstrukce sportovního areálu při Dělnickém domě v Polance nad Odrou, postavilo se nové hřiště s umělým povrchem, pískoviště pro plážový volejbal a opravilo původní asfaltové hřiště, které slouží i pro různé kulturní akce, hasičské závody, taneční zábavy.

Současně bylo obnoveno i zázemí. Nejprve byly zbourány házenkářské šatny, které byly již ve špatném technickém stavu. Poté byly původně volejbalové šatny opraveny a rozšířeny směrem na západ, tím vzniklo potřebné zázemí pro sportovce i pro pořádání kulturně společenských akcí.

polanka

polanka

polanka

polanka

polanka

polanka

polanka

Původní stav zázemí:
polanka

Související články


1 komentář

  1. mJožka :

    …a na konci loňského roku obvod do areálu nechal umístit 8 ks cyklistických stojanů, které při využití kvalitního zámku zajišťují bezpečné a hlavně stabilní zaparkování jízdního kola. Škoda, že na fotkách jsou jen stojany, co mohou ničit ráfky a kotoučové brzdy.

    Thumb up 3 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.