Komentáře

  • Martin 20.03.2017  ●  21:03

    Škoda že sklad nezabírá celou oblast.Takhle aby tam člověk jel v tanku nebo s ochrankou.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 6
  • Martin (jiný) 21.03.2017  ●  08:50

    Nedávno jsem byl na přilehlých skladových prostorech vyřizovat objednávku, poté šel na trolejbus na mosty a vůbec jsem nepociťoval potřebu ochranky. Jinak barák dobrý ,)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.