Skalní sklepy, Odry

Město Odry vypsalo veřejnou zakázku na revitalizaci skalních sklepů.

Předmětem plnění je rekonstrukce v minulosti vybudovaných a v současnosti nevyužívaných staveb areálu skalních sklepů v Odrách. Areál se nachází při výjezdu z Oder směrem na místní část Veselí. V rámci této veřejné zakázky budou revitalizovány nyní zchátralé a zdevastované stavby původního areálu. Jedná se o budovu na parcele č. 2053/9 sloužící jako zázemí areálu a sklad, a na parcele č. 2048/6 mohutnou nosnou ocelovou konstrukci zastřešení pódia bez krytiny. Účelem projektu je vytvořit přírodně rekreační areál s možností pořádání drobných kulturních akcí v Odrách.

Historie výletní lokality Skalních sklepů včetně dobového vyobrazení ZDE.

zdroj: zakazky.odry.cz

Související články


1 komentář

  1. Josef :

    Všechno je pěkné, ale kdo to bude ve skalních sklepech hlídat policie to neuhlídá. Puberťáci a feťáci budou mět co rozbíjet, Ta jedna akce nebo dvě ročně??To budou jen vyhozené milióny za skalní sklepy. To radší upravit zámecký park zadělat ten kanál co je jen na ostudu a tam pořádat různé akce

    Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.