Röchling Automotive Kopřivnice

Další firma z kopřivnické průmyslové zóny oznámila rozšíření svého závodu.

Připravovaný záměr představuje výstavbu dvou hal o půdorysu cca 72×30 a 130×30 m ze železobetonového skeletu a zatepleného obvodového pláště, o výšce hal 9 a 14 m; dále ocelového přístřešku pro skladování obalů půdorysného rozměru 22×37,5 m a světlé výšky 7 m a tří venkovních skladových sil, které budou osazeny na již realizovaném železobetonovém základě.
Záměr je situován v areálu společnosti Röchling Automotive Kopřivnice, spol. s r.o., v průmyslovém parku Kopřivnice – Vlčovice, který navazuje na areál TATRA TRUCKS a.s. .Rozšířením výroby vznikne 85 nových pracovních míst.

koprivnice

koprivnicezdroj: EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.