Rezidence Za kostelem

V nedávné době byl v Čeladné dokončen projekt „Rezidence Za kostelem“ s 11 shodnými domy.

Areál je oplocen a slouží rezidentům. Investor má štěstí, že v dnešní době jde prodat jakoukoliv nemovitost s vysokým výnosem, bez ohledu na to, jak vypadá samotná nemovitost či její okolí.
Součástí areálu je dětské hřiště. Respektive unifikované herní prvky utopené ve štěrku s chodníkem ze zámkové dlažby okolo. Není zde žádný strom, který by v letních měsících poskytoval stín aspoň v místě laviček. Celý prostor kolem hřiště je taková holá pláň, který působí velmi lacině. Vtipně také působí houpačky, které jsou umístěny ve zpomalovacím ostrůvku areálové komunikace.

Související články


Komentáře

 1. D-r :

  Houpačky to je mazec)))

  Thumb up 16 Thumb down 1
 2. Nuny :

  Když to někdo koupí, tak si tu nalestenou bídu zaslouží. Tragické, ale pro “chceme bydlet na čerstvém vzduchu kvuli dětem” rodinky asi postačující.

  Thumb up 14 Thumb down 2
 3. Slosor :

  Baráky nevypadají zle, kvalitu provedení nelze z fotek posoudit, ale co mi nejvíce vadí, je to oplocení celého areálu. To je jak někde v nebezpečné čtvrti v Jihoafrické republice pro Boha.

  Thumb up 15 Thumb down 3
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Někteří si už balkóny zadělali polykarbonátem a udělali z toho lodžie. Vypadá to jak někde na předměstí Bukurešti.

  Thumb up 10 Thumb down 4
 5. Meechee :

  Ty houpačky, to je nějaký vtip ????? Jinak, klasická noclehárna pro movitější Ostraváky/Frýdečáky, kteří chtějí mít za proježděných 5-6 tisíc měsíčně v benzínu pocit, že bydlí „na horách“ …

  Thumb up 4 Thumb down 1
 6. lukáš :

  Zlaté Kunčice p.O :))

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.