Revitalizace ZŠ Ilji Hurníka, Opava

Revitalizace ZŠ Ilji Hurníka na Pekařské ulici v Opavě je dokončena.

Nový zateplený plášť, opravená a zateplená střecha „staré budovy“, vyměněná okna i dveře a další dílčí úpravy, jakými je třeba úprava bleskosvodu. To vše se v uplynulých měsících změnilo u Základní školy Ilji Hurníka v opavské Pekařské ulici. 

Práce na rekonstrukci začaly v květnu a hotovo bylo s koncem září. Město si k realizaci vybíralo ze šestice firem, kdy původně odhadovaná cena oprav převyšovala 16 milionů korun. Na základě soutěže se podařila kompletní akci realizovat za 14,7 milionu korun.

Stav před revitalizací

zdroj text: opava-city.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.