Revitalizace Žerotínského zámku

Muzeum Novojičínska vypsalo veřejnou zakázku „Zhotovení PD, výkon IČ, AD a koordinátora BOZP při přípravě stavby ‚Žerotínský zámek – revitalizace objektu“.

Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na zhotovení projektových dokumentací, výkon inženýrské činnosti, výkon autorského dozoru a koordinátora BOZP při přípravě stavby „Žerotínský zámek – revitalizace objektu“. V prvé řadě je předmětem této veřejné zakázky zaměření stávajícího stavu budovy Žerotínského zámku, včetně zpracování dokumentace skutečného provedení a veškerých potřebných průzkumů tohoto objektu. Na základě těchto dokumentací bude zpracována studie, včetně návrhu etapizace (3 etapy) postupu realizace revitalizace zámku, a to jak z finančního, tak také věcného hlediska a s ohledem na zájem zadavatele o zachování alespoň částečného provozu muzea, které v budově zámku sídlí, po celou dobu rekonstrukce. Do zásad organizace výstavby bude také zapracována realizace etapy, kterou již nyní zpracovává jiná projekční kancelář (společnost ATRIS, s.r.o.).
Započetí zpracování dalších částí projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS, dokumentace bouracích prací) bude probíhat vždy až na základě písemné výzvy objednatele, přičemž objednatel si vyhrazuje právo výzvu zcela nebo zčásti (tj. ve vztahu k některým částem předmětu plnění) neučinit.
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.

Ptačí pohled na Žerotínský zámek v centru Nového Jičína:

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


1 komentář

  1. Jiri :

    Krásný úřednický odstaveček.
    Nechci být škarohlíd, ale zajímá mne, jestli mám mít strach z krychlo-sklo-betonu?

    Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.