Regenerace sídliště Muglinov – 2. etapa

Fotografie dokončeného projektu revitalizace sídliště Muglinov.

Fotografie zaslal čtenář Aleš Slavík. Děkujeme!
muglinov

muhlinov

muglinov

muglinov

muglinov

muglinov

muglinov

Související články


Komentáře

 1. Anonym 3 :

  Sídliště již nebude tak anonymní

  Thumb up 0 Thumb down 2
 2. Thunderbird :

  Betonová lobby. Škoda těch vykácených stromů.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 3. Balde :

  Thunderbird: bullshit

  Thumb up 0 Thumb down 2
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  mi se to libi docela. a stromu tam vidim vic vysazenych nez pokacenych, ale hadat se nebudu, nebydlim tam.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. Miv :

  Povedené

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. milos :

  tak jen pro ty co oceňují dle fotek, možná by stálo za to ukázat i jak to vypadalo v minulosti. Hřiště tam již bylo, a to i včetně kopce z kterého děcka v zimě sáňkovaly. Nyní hřiště tam vidím také ale kopec nevidím nikde (resp hooodně zmenšený).
  Dále nerozumím rozmístění světel VO asi 15m od sebe http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2014/05/WP_20140521_19_13_27_Pro.jpg lidé z toho baráku musí být šťatsni že budou mít v noci den…
  ale jasně na to se dá namítnout že mají žaluzie….to neřeším ani posezení na balkoně. Určitě šlo prdnout to světlo více do prostoru k hřišti tam by to bylo adekvátnější.
  No každopádně není to nejhorší renovace a to je asi tak celé v čem spatřuji celé pozitivum těchto utracených peněz.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Veronika :

  Vzhledem k tomu, že bydlím kousek a na sídliště jsem si od mala chodila hrát jak v letním období tak zimním, můžu posoudit, jak to tam vypadalo ještě do nedávna a jak to vypadá teď a vyvolává to ve mě hned dvě otázky: K čemu nám tohle na sídlišti je? A ptali se vůbec lidí, kteří kolem bydlí, jestli o takovou věc stojí? O tom pochybuji, protože kdyby se zeptali před tím lidí, tak ti by řekli, nechte nám kopec na sáňkování a k naučení dětí lyžovat. Nevidím na tomto projektu nic pozitivního.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  Veronika: neni spis problem v tom, ze se z tech lidi nenasel nikdo, kdo by se o to zajimal? ja teda souhlasim, ze pokud se neco takoveho verejneho dela, je alespon snaha o to, s tim seznamit verejnost, pripadne se k tomu vyjadrit, ne jen ciste v ramci reguli, ale rekneme nadstandardne (viz treba hlasovani o uprave komenaku).

  kazdopadne ja nechcu nikomu krivdit, o deni a iniciativach v muglinove nemam prehled, ale i martin (ktery zije v mosnove) uz na tomhle webu v roce 2010 o tom informoval (byt minimalne) a zverejnoval oznameni o verejnem ustnim jednani. takze urcite se neda rict, ze kdyby mel nekdo zajem o to, co se mu deje pred vchodem, tak ze do toho nemohl nijak zasahnout.
  viz http://www.msstavby.cz/regenerace-sidliste-muglinov-29-11-2010/

  Thumb up 4 Thumb down 1
 9. Balde :

  Veronika: čechiusmus jak poleno, kritizovat, až je postaveno, ale předtím se o to nikdo nezajímal, nikdo nechodí a nezajímá se co zastupitelstvo v jeho obci odsouhlasuje, nedivaji se na uřední desku, a pak se diví, trošku iniciativy by to chtělo

  Thumb up 3 Thumb down 3
 10. robert :

  Ale zajímal, občané dokonce sepsali petici. Místí politici ji ale ignorovali…..

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  robert: pak je to opravdu problem. pokud tech podpisu bylo nejak slusne, melo by to byt nejmin diskutovano, no. :( preci jen tohle je neco, co treba citim, ze by si meli mit moznost opravdu nadiktovat mistni, alespon do urcite miry.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.