Revitalizace Městské knihovny Frýdek-Místek

Frýdek-Místek plánuje revitalizaci knihovny na Jiráskově ulici V roce 2023 si město nechalo zpracovat studii. Nyní ve veřejné zakázce hledá dodavatele projektové dokumentace.

Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace revitalizace objektu Městské knihovny Frýdek – Místek na základě zpracované architektonické studie, a to ve stupni pro vydání stavebního povolení (povolení záměru) dle přílohy č. 12 a pro provádění stavby (DPS) dle přílohy č. 13 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb v platném znění. Projektová dokumentace bude zahrnovat návrh bezbariérového přístupu do nadzemních podlaží výše uvedeného objektu.
Součástí zakázky bude rovněž inženýrská činnost pro zajištění dokladové části projektové dokumentace, která bude obsahovat závazná stanoviska dotčených orgánů, stanovisko NIPI a vyjádření správců sítí technické infrastruktury.

Projektová dokumentace bude zpracovaná dle studie zpracované od PLATFORMA ARCHITEKTI s.r.o.
Studie je přílohou veřejné zakázky

Současný stav

zdroj: zakazkyfm.cz

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.