Renovace okolí nám. Msgre Šrámka

Informace a situace k projektu renovace poslední neopravené části ulic v okolí katedrály Božského spasitele v centru Ostravy.

msgre centrum

msgre centrum

Současný stav:msgre centrum

Související články


Komentáře

 1. Crazym :

  Buď jim jebe, nebo už definitivně přišli na to, že proluku u Korza hodně dlouho nezastaví. Viva Bernfeldová, Ostravak a zbylí soudruzi!!!

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. Rýša :

  Crazym: Bohužel, je to tak. Centrum stále čeká a čeká a my, kterým není jedno, jak vypadá, čekáme s ním….,ale jak naschvál, volíme stál stejné….

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. aggu :

  Dovoluji si nesouhlasit s větou „poslední neopravené části ulic v okolí katedrály“. Ta stávající „opravená“ část před katedrálou bude muset být, až na radnici bude sedět někdo s mozkem v hlavě, znovu „opravena“.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  aggu: Když se to vezme takhle, tak pravda. To parkoviště je fail.
  Crazym: S tím, že vedení neumí zastavovat proluky souhlasím. Ale to slovíčko j*** se v komentáři vážně vyskytnout nemuselo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  martin [msstavby.cz]: Jasně, měl jsem to napsat nějak kulantně ale omlouvá mě, že jsem se zrovna vrátil z práce a byl mírně rozmrzelý (je to dobrý termín, bo přirozeně mluvím jinak :-) ) a tohle mě dorazilo. Žiji tady už dost dlouho a tam už toho chtěli postavit. Kdysi třeba parkovací dům kvůli kterému jsem vyplňoval dotazník a na stavebním nám doporučovali odložit fasádu, protože tam bude stavba a bude se prášit :D Každopádně nedávno měli velkolepé plány se stavbou radnice a na na tom place správní budovu a najednou chtějí před tím dát do kupy okolí aby to mohli zas rozkopat? Soudruzi na té radnici nevědí co dělá levá a to i když pravou mají v rozkroku, jen přemýšlím kdo a v čím. I když u Bernfeldové je to celkem zřejmé :-)

  Thumb up 7 Thumb down 1
 6. aggu :

  Aspoň na jedné z ostravských radnic se v poslední době něco málo, ale přece, změnilo:
  http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/architekti-zmeni-okoli-katedraly
  Jen bych rád věděl, na jak velkou „sílu“ se tohle daří prosazovat. Po tolika letech nezájmu socialistů a ostravaku a jiných hochů co spolu chodí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.